סדנת מנהיגות

סדנת מנהיגות

במסגרת סדנת מנהיגות, אנו נפצח את היכולת הזו שנקראת "להנהיג", שלב אחר שלב. ננפץ מיתוסים, נתנסה בסיטואציות שונות שבהם מנהיגים נתקלים ונדבר על אחריות, יוזמה, ניהול, קבלת החלטות ועוד. אם אתם מחפשים סדנה סוחפת כזו שמשלבת ידע מבוסס מחקר מדעי, לצד פרקטיקה, מעניינת, חוויתית ומלמדת – הגעתם למקום הנכון!

מה משותף לפוליטיקאים, מפקדים, נשיאים, מנהלים ויזמים מצליחים מאוד בתחומם? לחלק גדול מהם יש יכולת יוצאת דופן והיא – היכולת להנהיג.

למה סדנת מנהיגות?

האם לדעתכם מנהיגות היא יכולת מולדת או נרכשת? אם הייתם מאמינים שהיא 100% מולדת כנראה שלא הייתם מגיעים לדף הזה. לטענת ניר שני, מומחה לפיתוח מנהיגות מזה 40 שנה, אמנם יש לאנשים מסוימים נטייה מולדת להנהיג (בין אם בשל גנים, חוויות ילדות, חינוך מההורים בגיל קטן וכו'), אך בכל אדם קיימת היכולת להנהיג. במילים אחרות, מנהיגות היא יכולת שניתן לפתח. זו היכולת לגרום להאנשים להאמין בך, ולתת לך להוביל אותם לעבר מטרה מסוימת. אז איך עושים את זה? בשביל זה צריך ללמוד ולתרגל מספר עקרונות מפתח.

לעוד מידע על – מנהיגות.

סדנה למנהיגות – למי זה מתאים?

את הסדנה אנחנו שמחים להנחות עבור מגוון קהלים

 • קהל עסקי – עבור חברות, ארגונים, מנהלים (כחלק מסדנת מנהלים), ראשי צוותים ועוד. המטרה: שיפור יחסים בין הצוותים, יחסי מנהל-עובד, שיפור ביצועי החברה, ושמירה על כח אדם איכותי.
 • קהל חינוכי – מנהלי בתי ספר, אוניברסיטאות ומרכזי חינוך, לצד מורים, תלמידים ואנשי חינוך, אשר מבינים שכיום היכולת להנהיג היא יכולת שיש ללמדה כבר בבית הספר. כי מנהיגות היא קודם כל מנהיגות מול עצמי. 
 • התפתחות אישית ועסקית – לכל אדם, אשר מעוניין לפתח את יכולותיו האישיות, מתוך הבנה שמיומנויות רכות כמו תקשורת ושכנוע, הן כלי מפתח בחיים שלנו.

 

ארגונים וחברות שבחרו לעבוד איתנו

 

 

כמה זמן נמשכת סדנת מנהיגות?

ניתן לקיים סדנת מנהיגות במספר אורכים.

סדנת מנהיגות קצרה תמשך 60-90 דקות.

סדנת מנהיגות מלאה תמשך 3-6 שעות.

סדנת מנהיגות מתמשכת תתפרש על פני מספר מפגשים (2-20 מפגשים). למידע נוסף על קורס מנהיגות.

 

סדנאות מנהיגות  – מה נלמד

את התוכן אנו מתאימים לצרכים של הארגון והחברה שלכם. יש לנו סדנה קלאסית חד-פעמית, ויש סדנאות שניתן להתאים עבורכם.

הסדנה הקלאסית, משלבת חלק פתיחה הנפתח בשאלות ודיון קצר, ממשיך בתרגיל קבוצתי ובדיון אודות התרגיל, תאוריה וסיכום. במסגרת הסדנה דנים בעקרונות המפתח למנהיגות ובכלים פרקטיים ליישום.

מוזמנים לעיין בנושאים השונים, במידה וחשוב לכם תכנים ספציפיים:

 1. שאלון מנהיגות – בדיקת נקודת הזינוק
 2. מקורות הכוח של המנהיג
 3. סגנונות מנהיגות
 4. עסקאות בין-אישיות בתקשורת (TA)
 5. אפקט פיגמליון במנהיגות
 6. אינטליגנציה רגשית במנהיגות מול עצמי
 7. אינטליגנציה רגשית במנהיגות מול אחרים
 8. הטווח המלא של המנהיגות
 9. 7 הרגלים של אנשים אפקטיבים במיוחד

כמו שניתן לראות סדנת מנהיגות מתחברת לשלל נושאים מרתקים, ואם תרצו בסדנה להתמקד באחד מהם ניתן לבחור ב: סדנת תקשורת, סדנת קבלת החלטות, סדנת ניהול זמן, סדנת שפת גוף ועוד

 

סדנת מנהיגות מחיר

סדנת מנהיגות מחיר. טווח המחירים משתנה ולתלוי במשך הסדנה, כמות המשתתפים, מיקום, ציוד נלווה ועוד. באופן כללי נציין שהעלות לסדנה של 60-90 הוא החל מ 1,200 ש"ח + מע"מ.

*במידה ומדובר בעמותה או בתחום החינוך, ניתן לקבל מאיתנו הצעת מחיר מתאימה.

*יחד עם הסדנה ניתן לקבל סיכום של הסדנה ו/או חוברת עם כלים להמשך התרגול.

 

סוג הסדנה
משך
כמות משתתפים
עלות 
סדנת מנהיגות – מפגש חד פעמי
60 דקות
15-30
1,400 ש"ח + מע"מ
סדנת מנהיגות – מפגש חד פעמי
90 דקות
15-30
1,800 ש"ח + מע"מ
סדנת מנהיגות – מפגש חד פעמי
4 שעות
15-30
2,800 ש"ח + מע"מ
סדנת מנהיגות – מפגש חד פעמי, תוספת משתתפים
30+
200-1,000 ש"ח תוספת, כתלות בגודל הקבוצה
קורס מנהיגות 4 מפגשים
90 דקות
15-30
1,200 ש"ח + מע"מ למפגש
קורס מנהיגות 10 מפגשים
90 דקות
15-30
1,000 ש"ח + מע"מ למפגש

 

מי מנחה את הסדנה?

אנו שמחים לעבוד עם מספר מנחים ומנחות מעולים בתחום המנהיגות. הינה דוגמה:

ניר שני, מומחה לפיתוח מנהיגות מזה 40 שנה. ניר הנחה סדנאות בביסלם בצבא, עבד עם ארגונים וחברות קטנות וגדולות (כמו התעשייה האווירית), עם בתי ספר בכל הארץ (כמו הכפר הירוק, מטמון, מרכזי מחוננים) ופיתח תכניות מנהיגות לנוער, בוגרים, ומנהלים.

ניר כתב עבודת דוקטורט רחבה ומעמיקה בתחום המנהיגות ופיתוח המנהיגות.

 

מה מספרים על הקורסים והסדנאות של ניר

 

אם אתם רוצים ללמוד להוביל אחרים בצורה אפקטיבית, תוך שימוש ביכולות והתכונות הייחודיות שלכם, אם אתם רוצים לבנות הרגלים של אנשים אפקטיבים ומנהיגים – סדנת מנהיגות היא בשבילכם.

כתבות נוספות על קואצ'ינג והתפתחות אישית:

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

איך ייעוץ עסקי יכול להציל את העסק שלכם? במובנים רבים הרבה מנהלי עסקים מרגישים בודדים. הם חשים בכובד האחריות ויודעים שאנשים רבים תלויים בהם, הם מתמודדים

קרא עוד »

השפעת הסביבה

לסביבה יש כח אדיר על החיים שלנו – לפעמים הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים. אז מה השפעת הסביבה? ואיך ניתן לשפר את החיים שלנו בעזרת שינוי סביבה? כל המידע.

קרא עוד »

רשימת רגשות

עצב, שמחה, אושר, ייאוש, אכזבה, ציפייה, חמלה ואהבה – הן רק חלק קטן מרשימת הרגשות שלנו. כנסו וקבלו את הרשימה המלאה מחולקת בצורה מסודרת, יפה, צבעונית וברורה.

קרא עוד »

התמודדות עם לחץ

התמודדות עם לחץ הינה יכולת קריטית בחיים. במדריך הבא תכירו טיפים מעולים שנכתבו על ידי קואצ'ר. אורח חיים בריא, תכנית 4A, מדיטציה, ניהול זמן – הם רק חלק מהטיפים.

קרא עוד »

מה זה תת-מודע

האם אנחנו פועלים מרצון חופשי או על פי דפוסים שנטמעו בעבר שלנו? האם אנחנו קולטים פרטים ומידע מבלי שנהיה מודעים אליו? האם חלומות הם דרך

קרא עוד »