5 ספרי מיינדפולנס בעברית

ספרי מיינדפולנס
5 ספרי מיינדפולנס בעברית

בין אם אתם עושים את הצעדים הראשונים בעולם המיינדפולנס ובין אם אתם מתרגלים מנוסים, ספרי מיינדפולנס יכולים להעשיר את עולמכם, ולתרום לכם רבות לתרגול היום-יומי.

הכנו עבורכם מספר ספרי מיינדפולנס בעברית שכדאי להכיר:

חופש – האומץ להיות עצמך – אושו

ספר מיינדפולנס מעולה שנועד לסייע לכם לקבל תובנות בדרך לחופש שלכם. ספר שנועד לעורר אתכם, להציג לכם את האתגרים והמכשולים שאנו חווים במהלך החיים ולהציע גישות שונות לתרגול.

אושו מתאר בספר 3 שלבים בדרך אל החופש המיוחל. אושו הינו מורה רוחני מוכר ברחבי העולם אשר מרכזים רבים של מיינדפולנס ומדיטציה בארץ ובעולם מלמדים את תורתו.

מיינדפולנס – להיות כאן ועכשיו – מתי ליבליך

ספר שנועד לא רק לסייע לכם להתחיל ולתרגל מיינדפולנס אלא גם להעמיק את הידע וההשקפה שלכם בכל הנוגע למשמעות של להיות קשוב.

מתי ליבליך הינה מור למיינדפולנס, אשר משתפת בספר את המסע האישי והמקצועי שהיא ושותפיה לדרך עברו. באמצעות כתיבה מעניינת ואינפורמטיבית מתי מעבירה את הקורא דרך הסברים על חמלה, מצבי חרדה, חקר המוח, תקשורת ונפש האדם.

מיינדפולנס למתחילים – פדי ברוסנן

פדי ברוסנן עזב את הקריירה שלו בתור יועץ השקעות והחליט להקדיש את חייו לעולם המיינדפולנס. בספרו מיינדפולנס למתחילים, פדי, מעניק כלים, הסברים ותרגולים פשוטים ומובנים אודות מיינדפולנס. מטרת הספר היא בדיוק כפי שמתואר בכותרת – לסייע לאדם שאיננו מכיר את תרגול המיינדפולנס, לעשות את צעדיו הראשונים בעולם מרתק זה.

פדי מסביר בספרו כיצד תרגול מיינדפולנס יכול להביא לשחרור, להפחית לחצים, לשפר תקשורת בינאישית ולשמוח מהרגע הזה.

מיינדפולנס – פשוט, להיות – ד"ר עומר גלעדי

יש לנו נטייה להכנס לשגרה ולאוטומט, כך מסביר ד"ר עומר גלעדי בספרו "מיינדפולנס – פשוט, להיות". ד"ר עומר גלעדי מתאר בספרו, את הצורך והחשיבות שיש לתרגול מיינדפולנס. בספר תמצאו הסבר כיצד ואיך מיינדפולנס יול לסייע לכם בהתפתחות אישית, בקריירה, בזוגיות ובמקומות נוספים בחייכם.

מיינדפולנס – שינוי נפשי באמצעות אימון מוחי – אסף פדרמן

אסף פדרמן מגיש לכם הקוראים 8 פרקים בהם תמצאו הנחיות והסברים ברורים ויעילים לתרגול מיינדפולנס באופן מיטיב. אסף פדרמן, משלב לצד הספר שלו גם תקליטור ובו תמצאו הנחיות נעימות לתרגול.

הספר עושה שילוב נפלא בין תאוריה לפרקטיקה – בין הגישה לעולם המיינדפולנס, היתרונות והסיבות לתרגול, לבין תרגול פרקטי והדרגתי שיעזור לכם לתרגל.

 

היתרונות בשימוש בספר מיינדפולנס

כיום, יש לא מעט דרכים ללמוד מיינדפולנס – דרך אתרים, קורסים אונליין, קורסים פרונלטים, ריטרים וכמובן – ספרים. אם אתם שוקלים לקנות ספר בנושא, הינה מספר יתרונות בשימוש בספר מיינדפולנס:

  • אין תחליף לקריאה – יש משהו מיוחד וקסום בקריאת ספר שלא קיים בשאר האמצעים הנגישים לנו. באמצעות קריאה, אנחנו יכולים להתחבר למחשבותיו, רגשותיו וכוונותיו של הקורא ובכך ללמוד על מיינדפולנס בצורה ייחודית.
  • זמין לנו לטווח ארוך – יתרון משמעותי בספר מיינדפולנס, הוא שניתן לשוב ולקרוא אותו מדי שרק נרצה. אם נקפיד לשמור על הספר, נוכל להנות ממנו לאורך שנים ארוכות, ובכל פעם שנרצה להזכר או לרענן את הנושא, נוכל לעשות זאת בקלות רבה.
  • מחיר – ספר מיינדפולנס איכותי לא יעלה יותר מ – 150 ש"ח. ספר מיינדפולנס הוא כנראה אחת הדרכים הזולות ביותר ללמוד מיינדפולנס. זאת בהשוואה לקורסים שיעלו מאות ואף אלפי שקלים. חשוב לציין, שלקורסים יש היתרונות הייחודים להם. על כך ניתן לקרוא יותר בדף קורס מיינדפולנס.
  • תמיכה לתרגול – ספר יכול להיות אביזר משלים מעולה לסדנאות, קורסים ותרגולים שאתם כבר עושים כעת. ספר יכול להיות אמצעי נוסף ללמוד על עולם המיינדפולנס והוא משתלב נהדר עם כל אחת מהדרכים האחרות ללמוד מיינדפולנס שציינו קודם לכן.

ספר מיינדפולנס – מחיר

המחיר בין הספרים משתנה והוא כמובן תלוי בכותב ובהוצאת הספרים. טווח המחירים של ספרי מיינדפולנס נע בין 50 ש"ח ל – 150 ש"ח עבור ספר. נציין בהערה, כי ישנם ספרי מיינדפולנס דיגיטלים שבדרך כלל יהיו מעט זולים יותר בהשוואה לספרים הפיזים.

התמודדות עם חרדות

איך להתמודד עם חרדות?

מיליוני אנשים ברחבי העולם סובלים מחרדות ומתמודדים איתן. חרדה מוגדרת כהפרעת הנפש הנפוצה ביותר בעולם, וזה לא מפליא. אומנם לעולם המודרני יש יתרונות רבים, אך

קרא עוד »
משפטי מיינדפולנס

משפטי מיינדפולנס

הכנו לכם רשימה של משפטי מיינדפולנס וציטוטי מיינדפולנס, שיכניסו לכם ולכן ליום – רוגע, שלווה, יצירתיות והכרת תודה. מיינדפולנס זו היכולת שלנו להיות בכאן ובעכשיו,

קרא עוד »
קורס מיינדפולנס בירושלים

קורס מיינדפולנס בירושלים

במסגרת קורס מיינדפולנס בירושלים נלמד כלים, תאוריות ותרגולים שיסייעו לנו להכיר את עצמנו טוב יותר, להוריד בצורה משמעותית לחץ, לפתח יכולות תקשורת פתוחות ומקבלות יותר,

קרא עוד »
קורס מיינדפולנס אונליין

קורס מיינדפולנס אונליין

קורס מיינדפולנס אונלייןתוכן ענייניםחופש – האומץ להיות עצמך – אושומיינדפולנס – להיות כאן ועכשיו – מתי ליבליךמיינדפולנס למתחילים – פדי ברוסנןמיינדפולנס – פשוט, להיות –

קרא עוד »
מיינדפולנס בארגונים

מיינדפולנס בארגונים

חברות כמו אפל, גוגל ו IBM אשר היו מהראשונות אשר יצרו את מה שנקרא מיינדפולנס בארגונים. רוצים גם? בעזרת הדרכה, תרגולים וליווי מקצועי – אנו נהיה כאן עבורכם.

קרא עוד »
קבוצת תרגול מיינדפולנס

קבוצת תרגול מיינדפולנס בחיפה

לפחות אחת לשבוע אנו נפגשים בתור קבוצת תרגול מיינדפולנס. ביחד, נוכל להעמיק ביסודות התרגול, לפתח שיח קשוב אחד כלפי השני ולשלב את התרגול באופן שבועי כך שיחזק אותנו

קרא עוד »
מיינדפולנס הרצאה

מיינדפולנס הרצאה

בעזרת הרצאת מיינדפולנס המשלבת תאוריה לצד תרגול אתם תצאו מהרצאה אחרי שאתם יודעים מה זה מיינדפולנס, מה העקרונות המנחים את התרגול ואפילו עם חווית תרגול..

קרא עוד »
קשיבות

קשיבות

המילה קשיבות מוכרת לרוב בתור מיינדפולנס. קשיבות הינה הליך פסיכולוגי במהלכו מתחזקת היכולת לשים לב לרגע הזה, בחמלה ולא שיפוטיות. כל המידע על קשיבות.

קרא עוד »
סדנת מיינדפולנס

סדנת מיינדפולנס

סדנת מיינדפולנס נועדה לבצע הכרות ולהעמיק את ההכרות עם גישת המיינדפולנס.
מיינדפולנס הוא עניין של תרגול. תרגול תשומת הלב שלנו לתחושות, לרגשות ולנשימה שלנו.

קרא עוד »
אפליקצית מיינדפולנס

אפליקציות מיינדפולנס

הכירו 4 אפליקציות מיינדפולנס שיאפשרו לכם לתרגל מיינדפולנס בכל מקום ובכל זמן. לכל אפליקציה יש את הפיצ'רים המיוחדים שלה וכך תוכלו לבחור את האחת שמתאימה לכם.

קרא עוד »
קורס מיינדפולנס

קורס מיינדפולנס

קורס מיינדפולנס נועד להעניק ולשפר יכולות חשובות בחיינו. בעזרת 8 מפגשים ותרגול, תזכו לקבל בחייכם – רוגע, ריכוז, מודעות עצמית, הנאה ושינה טובה. פרטים בפנים

קרא עוד »
מיינדפולנס

מיינדפולנס

מיינדפולנס מחולל מהפכה בעולם המודרני ומסייע לרבים להתמודד עם לחץ, כאב ודיכאון. המדריך המלא למיינדפולנס – מהו, השפעותיו, איך מבצעים, מחקרים וטיפים חשובים.

קרא עוד »