קורס NLP בזום

קורס NLP בזום

הרי שזה רק מתבקש שגם קורס NLP בזום יעמוד גם הוא בתור אפשרות שכזו. קורס NLP זום הוא קורס מעולה שיכול לעשות שינוי ענק בחיים שלכם, אז בואו נראה למה גם לכם כדאי לקחת בו חלק.

 

קורס NLP בזום – לקבל את אותו הדבר, רק מהבית

היום כמעט אין דבר שאנחנו לא יכולים לעשות דרך האינטרנט: אנחנו יכולים לערוך קניות בסופר מרקט דרך האינטרנט ולקבל את המוצרים במשלוח, אנחנו יכולים לקנות בגדים באינטרנט ולקבל אותם עד הבית, אנחנו יכולים לשמור על קשר עם חברים ובני משפחה שלא מתגוררים בארץ באמצעות הרשתות החברתיות, שיחות וידאו מקוונות וכתיבת מיילים, ואפילו לקבל עבודות מלקוחות שמעולם לא ראינו פנים אל פנים. עם כל כך הרבה אפשרויות שקיימות היום דרך השימוש ברשת האינטרנט,

השנים האחרונות ובפרט שנת 2020, הראתה לכולנו שאנחנו מסוגלים להישאר בבית יותר ממה שחשבנו שאפשר, ויותר מזה – עולם שלם של אפשרויות נפתח בפנינו בעקבות ההישארות בבית. פתאום למדנו שאנחנו יודעים לבשל דווקא לא רע, התחלנו לצפות בסדרות חדשות שלא היה לנו פנאי אליהן עד אותה הנקודה, וגילינו שאנחנו יכולים לפתח את המיומנויות שלנו בענק, עם מגוון קורסי זום שנפתחו בפנינו.

 

קורס NLP זום הוא בהחלט אחד מהקורסים האלו, וגם בזמנים האלו, שאנחנו כבר יכולים לצאת מהבית ולחזור לשגרת החיים שלנו, אנשים רבים מעדיפים לעבור אותו בצורה מקוונת, מאשר לצאת מהבית בשבילו, ולמה? פשוט מאוד – כי התוצאה המתקבלת היא בדיוק אותה התוצאה, והיא מגיעה בפורמט הרבה יותר נוח.

 

למה דווקא קורס NLP בזום?

קיימות כמה וכמה סיבות שהופכות את קורס NLP זום לנוח כל כך. ראשית, הורים שמגדלים ילדים צריכים למצוא להם בייביסיטר על מנת לצאת מהבית, והעניין הזה לא תמיד מסתדר בקלות כמו שנדמה. שנית, נושא הפקקים והחניה הוא נושא שמטריד אנשים רבים, שמפחדים לאחר ולהפסיד את תכני הקורס הפרונטאלי, ולכן הם מעדיפים לקבל אותם מהבית. שלישית, על ידי עזרים טכנולוגיים כל כך מתקדמים, מלבד המפגש הבין אישי שקיים בקורס NLP פרונטאלי, לא קיים שום הבדל מהותי בין קורס NLP זום לבין הקורס הפרונטאלי. התכנים הם בדיוק אותם התכנים, ואיכות ההעברה שלהם באופן מקוון לא נופל מהאיכות שהקורס הפרונטאלי מביא איתו.

 

 NLP קורס אינטרנטי

כשמדברים על NLP קורס אינטרנטי, מדברים על קורס שכל המהות שלו מתרכזת במתן כלים חשובים לשינוי החיים שלכם, אז מה זה בעצם אומר? ובכן, אם תשימו לב, את מרבית החיים שלכם אתם מעבירים במצב של "טייס אוטומטי", ולמה הכוונה? אם תחשבו על זה, החיים שלכם כפי שהם היום בנויים מתבניות מסודרות, של שגרת בוקר, התארגנות ליציאה מהבית, 8 או 9 שעות של עבודה, חזרה הביתה, הכנת ארוחת ערב קלה, שינה וחוזר חלילה. אתם בוודאי כבר לא ממש מקדישים תשומת לב לדברים הקטנים, כמו איך להגיע לעבודה, מה עבר עליכם ביום העבודה שלכם, האם אתם בכלל מרוצים מהעבודה שלכם, האם הזוגיות שלכם עושה לכם טוב ועוד, אלא פשוט מתרכזים בלהעביר את החיים כפי שהם היום.

קורס NLP זום בא במטרה לשנות את כל אלו, ולהפוך אותם למלאים בתוכן, רגש ורצונות אמיתיים. על ידי מתן כלים תיאורטיים ומעשיים, שבהם ניגע בהמשך, תוכלו לעצור את מירוץ החיים לרגע, ולבחון אותו מעיניים קצת יותר ביקורתיות.

 

הליך הפיתוח של קורס NLP זום – איך זה קרה?

אז אנחנו מדברים על שיטת ה-NLP שמוכרת גם בתור Neuro Linguistic Programming, בתור אחת מהשיטות האהובות ביותר היום בעולם. היא הומצאה ופותחה על ידי פרופסור ג'ון גרינדר וריצ'רד בנדלר, שפיצחו את תיאוריית הטייס האוטומטי שעליה סיפרנו לכם קודם לכן, והתאימו לה כלים שיוכלו לסייע לה להתפוגג. על ידי הכלים שהם המציאו, הם הבינו שברגע שתשומת הלב של האדם מופנית לאופן שבו הוא חי את חייו, כך הוא יכול לשנות את כל הליך קבלת ההחלטות שלו, לשנות את השפה שבה הוא עושה שימוש, לשלוט בתגובות שלו למגוון סיטואציות ולהפוך ממש לבן אדם חדש.

 

על ידי כל הכלים האלו, כל מישורי החיים של אותו האדם יכולים לקבל תפניות – המישור המקצועי במקום העבודה שלו, המישור הזוגי עם בן או בת הזוג שלו, המישור המשפחתי עם הההורים או הילדים שלו, המישור ההתנהגותי שלו לאורך החיים ועוד. ברגע שתפישת העולם של אותו האדם משתנה אחרי השתתפות בקורס NLP זום, הוא יכול להנות ממנהגים חדשים שהוא מסגל לעצמו, מהצבת מטרות חדשות, וכמובן גם מהגשמתן.

מה קורה במסגרת קורס NLP זום – שלב אחר שלב

אז קורס NLP זום עובד בצורה שמתחלקת לשני חלקים – חלק תיאורטי ועיוני, וחלק מעשי ופרקטי. החלק הראשון, התיאורטי והעיוני, יתמקד בהעברת היסודות והבסיס של שיטת ה-NLP בפורמט של העברת שיעורי זום, שימוש במצגות, סרטוני הדרכה ועוד. את כל אלו, כמובן, ישתפו המדריכים בצורה מקוונת אל מול כל המשתתפים, ככה שכולם יוכלו לצפות בהם על המסך הקטן של המחשב שלהם.

החלק השני, המעשי והפרקטי, יתמקד בשימוש בכלים העיוניים, במסגרת מגוון סימולציות ותרגולים, שיתבצעו, גם הם, בצורה מקוונת. המטרה של התרגולים הללו היא להעמיד את המשתתפים בפני "רגעי אמת", ולהתכונן אליהם על ידי המחשה משותפת עם משתתפים נוספים מהקורס ועם צוות ההדרכה. כל אלו ביחד מרכיבים תמונה מדהימה, שמטרתה להכשיר את כל המשתתפים לשנות את צורת המחשבה שלהם, ובהתאם להתנהל בצורה שעושה להם הרבה יותר טוב בחיים.

סילבוס קורס NLP פרקטישינר בזום:

 • מבוא ל NLP
 • הנחות יסוד ב NLP
 • מייסדי  NLP, ראשוני מטפלי NLP ומה ניתן ללמוד מהם
 • הצבת מטרות ובניית חזון
 • בעיות תקשורת
 • טיפול בפוביות (להסבר מלא על פוביות באנגלית – כאן)
 • שינוי דפוס חשיבה
 • רמות לוגיות
 • מודל SMART
 • פתרון דילמות פנימיות
 • כיווני מוטיבציה
 • ועוד

סילבוס קורס NLP מאסטר בזום:

 • נלמד לעומק ונרחיב טכניקות נוספות בתחום הטיים ליין – ציר זמן.
 • נלמד לעומק כיצד לבצע מודלינג לאנשים מצליחים.
 • נלמד לשחרר טינה מדמויות מפתח בחיינו.
 • נלמד לשחרר תלות רגשית באנשים ובדברים.
 • נלמד כיצד לזהות אמונות שורש, וכיצד ניתן לשנות אותן
 • נלמד להבין מה מסתרר מאחורי רגשות כמו – כעס, עצב, דיכאון, פחד.
 • נלמד זריזות לשון וכיצד ניתן לשלב זאת בתור השפעה שיחתית.
 • נלמד גישות חשובות לעבודה עם אנשים.

סילבוס קורס NLP טריינר בזום:

 • איך להתגבר על פחד מדיבור בפני קהל.
 • כלי הנחייה והרצאה על במה.
 • איך להיות מאמן, מנחה, פרזנטור מובחר.
 • איך להשתמש בדפוסי שפה, זריזות לשון, מטפורות ושאלות כדי להדהים את הקהל שלכם.
 • איך להשתמש בדפוסי שפה כדי ליצור ראפור עם הקהל או הקבוצה, כדי להשפיע עליהם ולהניע אותם.
 • איך לחזק את הביטחון העצמי בתחום ההנחייה.
 • איך להשתמש בעיגון קולי.
 • איך לעורר מחשבות, תהיות והסכמות עם הקבוצה או הקהל.
 • איך להתמודד עם התנגדויות שבדרך
 • איך לפתח הרצאה או סדנה מ – 0.
 • איך לפתח מערך הדרכה.
 • איך להכשיר תלמידים חדשים בעולם ה NLP.
 • כיצד לעצב קורס הכשרה
 • כיצד לתכנן את הלוגיסטיקה של ההכשרה שלך
 • איך לתת משוב מעצים ויעיל
 • איך לבנות סיפורים שמחזקים את המסר שלך
 • מה ניתן ללמוד מטוני רובינס
 • כיצד להדגים את תהליכי ה- NLP והטכניקות בקלות
 • כיצד לפתח ולמכור עסק NLP משלך
 • תהליך מכירה פשוט המשתמש בטכניקות של NLP כדי להרחיב את העסק שלך

 

 

סוגים של קורס NLP זום

קורס NLP אינטרנטי מגיע בשני פורמטים עיקריים – פרקטישינר ומאסטר. מדובר כאן על שני קורסי היסוד של שיטת ה-NLP, והם אלו שיכולים לעבור בצורה מקוונת מבלי שיהיו הבדלים גדולים בין הפורמט הפרונטאלי לבין הפורמט המקוון.

קורס NLP פרקטישינר הוא מעין קורס למתחילים. אנשים שפוגשים לראשונה את עולם ה-NLP, יכולים להנות ממגוון הכלים היסודיים והבסיסיים שמועברים בקורס הזה, ולהבין האם הם מתחברים לתכנים השונים.

מי שימצא את עצמו נהנה מקורס NLP פרקטישינר, יוכל גם להנות מקורס ההמשך שלו – קורס NLP מאסטר. זהו בעצם קורס שמעמיק אפילו יותר בתכני שיטת ה-NLP, ומאפשר תרגולים וסימולציות נרחבים יותר מאשר אלו המוצעים בקורס המאסטר.

 

קורס NLP בזום – מחיר

היות וכבר הבנו שקיימים כמה פורמטים שונים לקורס NLP זום, בהתאם חשוב להבין שהמחיר שלהם יכול להשתנות. מחירו של קורס NLP זום נע בין 600 – 10,000 ש"ח ומושפע בעיקר מסוג הקורס – מתחילים, מתקדמים, מאסטר או פרקטישינר, מהמוסד הלימודי שבו תבחרו לצורך ההשתתפות בקורס ועוד. להלן טווח מחירים שאליו כדאי להתכונן לקראת קורס NLP זום:

סוג הקורס
מחיר
קורס NLP פרקטישיינר בזום
8000-5,000 ש"ח
קורס NLP מאסטר בזום
8000-5,000 ש"ח
קורס NLP טריינר בזום
8000-5,000 ש"ח
קורס NLP קואצינג בזום
8000-5,000 ש"ח

 

קורס NLP זום עושים עם מקצוענים בלבד

אם כבר גיבשתם את ההחלטה שלכם והחלטתם באופן סופי שאתם רוצים לקחת חלק בקורס NLP זום, מרכז STRONGER הוא בהחלט מרכז שכדאי לכם להכיר! כאן תמצאו את מיטב המדריכים, שיוכלו ללוות אתכם שלב אחר שלב בדרך לרכישת הכלים של שיטת ה-NLP, עד שאלו יהפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים שלכם, ויובילו אתכם אל עבר השינוי הרצוי. שיהיה בהצלחה!

רוצה לקבל פרטים נוספים על לימודי NLP?

נשמח לתת לך את כל הפרטים עבור התכנית המתאימה ביותר עבורך. לשיחת ייעוץ ללא עלות:

 

מה זה NLP - נלפ

מה זה NLP?

נ.ל.פ או NLP זה ראשי התיבות של ניתוב-לשוני-פיזיולוגי. במדריך הבא תמצאו את כל ההסברים, הדגשים, המחקרים וההנחות שאתם חייבים לדעת על NLP + בונוס של תרגול מיוחד.

קרא עוד »
אהבה עצמית

אהבה עצמית

ככה זה לאהוב את עצמך: משפטי אהבה להעצמת האהבה העצמיתתוכן ענייניםקורס NLP בזום – לקבל את אותו הדבר, רק מהביתלמה דווקא קורס NLP בזום?הליך הפיתוח

קרא עוד »
ניהול עצמי

ניהול עצמי

אחד מן האתגרים הגדולים ביותר שכולנו מתמודדים עימם מדי יום ביומו, הוא ניהול עצמי. ניהול הרגשות שלנו, במיוחד במצבי חיים קשים, אינו עניין של מה בכך.

קרא עוד »
תקשורת בין הורים לילדים

תקשורת בין הורים לילדים

לכל אדם באשר הוא, יש מטרות ושאיפות אישיות המייחדות אותו, אשר המעניקות לו את הדחף לבניה והתפתחות אישית מתמדת וכך גם במסגרת תקשורת בין הורים

קרא עוד »
איך לרדת במשקל

איך לרדת במשקל בעזרת NLP?

אם אתם מרוצים מהמשקל שלכם ומצורת הגוף שלכם, כנראה שלא יעניין אתכם לדעת שאחת הדרכים היעילות ביותר להרזיה ולשמירה על המשקל לאורך זמן, היא בעזרת

קרא עוד »
כעס - התמודדות עם כעס

כעס – התמודדות עם כעס

מתוך כלל הרגשות השליליים הרבים שאנו חווים בתור בני אדם, ניתן להתייחס לתחושה של כעס כאל הרגש הנפוץ ביותר שגורם לאי נעימות רבה – הן

קרא עוד »
קורס NLP בהרצליה

קורס NLP בהרצליה

קורס NLP בהרצליה נועד לסייע לנו לפתח דרכי חשיבה, פעולה והתנהגות, אשר מועילים ומקדמים אותנו ואת הסובבים אותנו. מכירים את הרגע הזה שבו אתם נוסעים

קרא עוד »
קורס NLP ברעננה

קורס NLP ברעננה

קורס NLP ברעננה הוא אחד מהקורסים הבולטים בעניין הזה, והוא זה שגורם לאנשים רבים שחיים ברעננה לעצור לרגע את מירוץ החיים, לשאול את עצמם שאלות

קרא עוד »
קורס NLP בכפר סבא

קורס NLP בכפר סבא

רוצים להתחיל לקבל החלטות בצורה שקולה ומודעת? רוצים להטיל ספק בדברים שנראים לכם מובנים מאליהם? רוצים לעשות קצת סדר בחיים שלכם? מחפשים מאיפה להתחיל לשאול

קרא עוד »
קורס NLP באילת

קורס NLP באילת

בואו נחשוב רגע על העיר אילת, וננסה להבין מה בדיוק הופך אותה לכל כך מיוחדת. אז מה אפשר למצוא בה? ובכן, הכל! חופי הים המרהיבים

קרא עוד »
קורס NLP ברמת גן

קורס NLP ברמת גן

במסגרת קורס NLP ברמת גן נלמד לבחון את ההחלטות שאנחנו מקבלים מדי יום, להבין אילו מהן אנחנו רוצים לשקול מחדש, נתרגל כלים פרקטיים לבניית חזון,

קרא עוד »
קורס NLP באשדוד

קורס NLP באשדוד

קורס NLP באשדוד בא במטרה לשים תמרור עצור לכל ההתנהלות האוטומטית והמנטרלת הזו, ופוקח למשתתפים בו את העיניים. בהתאם, משתתפי קורס NLP באשדוד מוצאים את

קרא עוד »
טכניקות NLP

טכניקות NLP

טכניקות הטיפול שמציעה שיטת ה – NLP מאפשרות לאדם לשלוט, כאמור במחשבותיו, בלשונו ובמעשיו, וכפועל יוצא של אלו – לשנות את דפוסי ההתנהגות שלו. 4

קרא עוד »
קורס NLP בראשון לציון

קורס NLP בראשון לציון

תארו לעצמכם שהיינו מספרים לכם שהחיים שאתם מקיימים עכשיו יכולים להפוך להיות הרבה יותר טובים וזאת בעזרת קורס NLP בראשון לציון. היינו מספרים לכם שיש

קרא עוד »
קורס NLP אונליין

קורס NLP אונליין

הרי שזה רק מתבקש שגם קורס NLP אונליין יעמוד גם הוא בתור אפשרות שכזו. קורס NLP אונליין הוא קורס מעולה שיכול לעשות שינוי ענק בחיים

קרא עוד »
קורס NLP בנתניה

קורס NLP בנתניה

קורס NLP בנתניה, כמו גם קורס NLP בשאר חלקי הארץ, כבר הפך את חייהם של עשרות אלפי אנשים ברחבי הארץ והעולם להרבה יותר טובים, אז

קרא עוד »
קורס NLP בפתח תקווה

קורס NLP בפתח תקווה

בין הקורסים הבולטים ביותר שמתקיימים היום בפתח תקווה ניתן למצוא את קורס NLP – אחד הקורסים החשובים ביותר של המאה ה-21, בעיר, בארץ ובעולם בכלל.

קרא עוד »
קורס NLP בירושלים

קורס NLP בירושלים

קורס NLP בירושלים שם במרכזו את כל הדברים הכי חשובים שאדם יכול לקבל במהלך חייו. למעשה אתם נכנסים קצת למעין מנהרת זמן שכוללת מגוון ענק

קרא עוד »
קורס NLP בבאר שבע

קורס NLP בבאר שבע

חשבו על הסטטוס הנוכחי שלכם בחיים: האם אתם מסופקים ממקום העבודה שלכם? האם אתם מרגישים שאתם עושים צמיחה אישית באופן מתמיד? האם אתם חולמים להשיג

קרא עוד »
תקשורת מקרבת

תקשורת מקרבת

תקשורת מקרבת הינה גישה ידועה בתחום התקשורת הבין אישית שמטרתה לסייע לנו ליצור יחסים טובים עם אנשים שקרובים לנו בפרט ואנשים בכלל. מדובר בגישה שניתן

קרא עוד »
זוגיות טובה

זוגיות טובה

האם זוגיות טובה היא כזו שאין בה בכלל ויכוחים? האם אנחנו אמורים ואמורות להרגיש שמצאנו את החצי השני שלנו, ובכל יום מחדש להרגיש ככה? איך

קרא עוד »
קורס NLP חיפה

קורס NLP בחיפה

כל אחד ואחת מאיתנו היו שמחים לבצע צמיחה והתפתחות הן במישור האישי והן במישור המקצועי של חיינו. מרבית האנשים מנסים לשפר את עצמם מעת לעת,

קרא עוד »
איך לבנות חזון

איך לבנות חזון

מה התכניות שלנו 5 שנים קדימה? 10 שנים קדימה? 20 שנים קדימה? בדיוק בשביל זה צריך לדעת איך לבנות חזון. חזון הוא אחד מהכלים האפקטיבים

קרא עוד »
ניהול משא ומתן

ניהול משא ומתן

ניהול משא ומתן יעיל אינו קשה כפי שהוא עשוי להיראות במבט ראשון. אם חושבים על זה לרגע, כישורי משא ומתן חזקים הם עניין של היגיון

קרא עוד »
השגת מטרות

השגת מטרות

השאלה איך להגיע למטרות ובמילים אחרות השגת מטרות, היא שאלה שטומנת בחובה אינספור שאלות נוספות, תאוריות שונות, פחדים, הצלחות ומה לא. ולכן, בניסיון ולפצח את

קרא עוד »
מטפל NLP

מטפל NLP

כל מה שרציתם לדעת על מטפל ‏NLP. כולנו מתמודדים עם אתגרים במהלך חיינו. אתגרים קטנים וגדולים. ניהול הרגשות שלנו, במיוחד במצבי חיים קשים, אינו עניין של מה

קרא עוד »
טיפול NLP

טיפול NLP 

התמודדות עם בעיות, קשיים, חוסר מוטיבציה, חוסר תקשורת, טראומות ואף מחלות, לא עלינו, אינה עניין של מה בכך. כאן תמצאו את כל המידע על שיטת טיפול

קרא עוד »
טיפול בטראומה NLP

‏NLP טיפול בטראומה

הנתון הבא עשוי להפתיע אתכם, אבל מסתבר שאחד מכל שלושה אנשים, חווה מידה מסוימת של טראומה בחייו. אירועים טראומטיים יכולים להיות בעלי השפעה שלילית ביותר

קרא עוד »
טוני רובינס

טוני רובינס

טוני רובינס הוא יזם, פילנתרופ, מחבר רב מכר #1 ב New York Times, אסטרטג לעסקים ולחיים.  למעלה מ – 50 מליון אנשים ברחבי העולם נהנו מהחום,

קרא עוד »
ספרי NLP

ספרי NLP

קיימים אינספור ספרים בנושא התפתחות אישית ומקצועית שניתן לקבל מהם השראה. במאמר זה נמליץ על מספר ספרי NLP מובילים וכן מעולם האימון האישי . לא

קרא עוד »
סטוריטלינג Storytelling

סטוריטלינג – Storytelling

מדובר בלא פחות מאמנות. הגיע הזמן ללמוד איך לפתח את יכולות הסטוריטלינג (ובאנגלית Storytelling) כדי לשדרג את הכישורים החברתיים שלכם, למנף את העסק ולקדם פגישות,

קרא עוד »
טכניקות שכנוע

 טכניקות שכנוע

אנחנו לא שמים לב לזה, אבל אנו נתקלים הרבה פעמים במהלך היום 'בקרב' שכנוע. תלמיד- מורה, הורה- ילד, מוכר-קונה ובמיוחד אנשי עסקים, לרוב מטרת המפגש

קרא עוד »
Nlp פרקטישינר

NLP פרקטישינר

האם תרצו לקבל כלים ומיומנויות פרקטיים להצלחה? לראות, לחוות ולהבין את הדברים בצורה חדה יותר, ברורה יותר? האם תרצו לשנות את דעתכם? לא על החלטה

קרא עוד »
NLP טריינר

NLP טריינר – NLP Trainer

קורס הכשרת NLP Trainer – נועד ליצור מאמנים, מנחים ומרצים מוסמכים בתחום ה NLP.   מה חשוב לדעת?תוכן ענייניםקורס NLP בזום – לקבל את אותו

קרא עוד »
NLP מאסטר

NLP מאסטר – NLP Master

על ידי השתתפות בהכשרה מרגשת של קורס NLP Master אתם תקבלו את הסמכת המתרגלים (Practioner) הגבוהה ביותר הקיימת כיום. קורס NLP מאסטר מבוסס על העקרונות,

קרא עוד »
קורס NLP - נלפי

קורס NLP

קורס NLP מיועד לאנשים שרוצים לעשות שינוי בחייהם הפרטיים, הזוגיים והעיסקיים. בסדרת מפגשים תקבלו כלים עוצמתיים לכל תחום. כל הפרטים על הקורס בפנים.

קרא עוד »